Zvlhčovače a ohrievače

Užite si komfort v každodennom živote!

IBG_Enjoy_CapitoloBrand_1(0)

 

 

Nový štýl, ktorý dodáva záhrade a akémukoľvek vonkajšiemu priestoru krásny dizajn.

Ponúkame exkluzívnu ponuku nábytku s príslušenstvom, ktoré vám umožní vychutnávať a spríjemňovať chvíle s priateľmi v každom ročnom období. Tieto úchvatné dizajnové prvky osvetľujú okolitú oblasť a ponúkajú pohodlný stôl.

Tieto patentované výrobky sú navrhnuté a vyrábané v Taliansku. Zvýšenie funkčnosti výrobkov sme dosiahli pomocou elegantného dizajnu nábytkového príslušenstva, ktoré v noci svieti a cez deň vás dokáže zahrať alebo schladiť okolitú teplotu.

IBG_Enjoy_CapitoloBrand_2(0)

 

 

 

Svetlá, ktoré rozžiaria vaše prostredie. Vychutnajte si noc s hrou tvarov a svetiel. Objavte, aké množstvo výhod ponúka používanie výrobku.

Ozdobte si svoj vonkajší priestor úžasným spôsobom. Vybavenie „Enjoy Your Life“ ponúka vysokokvalitné osvetlenie s moderným vzhľadom. Tento produkt spojením krásneho dizajnu, kvalitnej talianskej výroby a výnimočnej povrchovej úprave predstavuje všetko čo je potrebné pre váš komfortný život.

 

IBG_Enjoy_CapitoloBrand_3

 

 

 

Vďaka vykurovaniu dosiahnete príjemnejšie prostredie počas celého roka.

Výrobky dodávajú teplo okamžite a to aj v tých najchladnejších dňoch. Je to jediný produkt, ktorý môžete použiť podľa svojej potreby. Keď poklesnú teploty, tieto produkty vám dodajú teplo, takže môžete tráviť čas vonku v úplnom pohodlí. 

 

IBG_Enjoy_CapitoloBrand_4

 

 

 

 

Vytvorte oázu pohodlia s patentovaným produktom Enjoy Your Life.

Produkty Enjoy Your Life majú chladiaci systém, ktorý rozptyľuje mikroskopické vodné kvapôčky do vzduchu a vytvára osviežujúci oblak. Keď rozptýlená voda padá k zemi, vyparuje sa a tým nedochádza k zmoknutiu ľudí alebo predmetov. Výrazne znižuje teplotu okolia. Priaznivý účinok hmlistého mraku neutralizuje zápach, znižuje prach a odpudzuje hmyz.

IBG_Enjoy_CapitoloBrand_5

 

 

 

 

Oáza fajčiarov – objavte výhody produktov určených pre fajčiarov.

Produkt Oasis bol navrhnutý tak, aby kombinoval hlavú štruktúru našich výrobkov s potrebami fajčiarov. Vytvorte oázu, kde vaši zákazníci môžu fajčiť mimo vašej kaviarne alebo reštaurácie. Ponúknite svojim zákazníkom dokonalé vonkajšie priestory, ktoré poskytnú osvetlenie, v prípade chladu zahrejú a naopak v lete schladia.