Vysokotlakové čistiace stroje

Vybrali ste si vysokotlakový čistiaci stroj COMET? SPRÁVNE!

COMET je medzinárodná spoločnosť založená na sile svetovo uznávanej značky, ktorá sa zaoberá výrobou čerpadiel a vysokotlakových čistiacich strojov. Spoločnosť COMET je založená na tradícií, kedy v 60-tych rokoch prišli s prvými modelmi čerpadiel a o dekádu neskôr vstúpili na trh s vysokotlakovými čistiacimi strojmi. Vďaka 3 výrobným závodom, mnohým pobočkám a zastúpením distribútorov po celom svete je značka COMET uznávaná vo viac ako 70 krajinách.

Okrem Talianska, kde firma upevnila svoju pozíciu absolútnej prestíže, je spoločnosť COMET mimoriadne aktívna aj na európskych a medzinárodných trhoch a tým si získala povesť jedného z popredných svetových hráčov.

Spoločnosť COMET každoročne vyrobí 70 000 membránových a piestových čerpadiel pre poľnohospodárstvo, 97 000 piestových čerpadiel pre priemysel a 63 000 vysokotlakových čistiacich strojov pre sektor čistiacej techniky.

Jednou z hlavných činnosti spoločnosti COMET je divízia čistenia. Široká škála výrobkov zahŕňa modely od poloprofesionálnych až po profesionálne zariadenia s elektrickými alebo dieselovými motormi s tlakom do 500 barov. Úspech divízie čistenia je založený na inováciách a spokojnosti zákazníkov, čo je základom pre spoločnosť v jej celistvosti.

Široká škála výrobkov zahŕňa modely od poloprofesionálnych až po profesionálne, s elektrickými alebo dieselovými motormi s tlakom do 500 barov. Úspech divízie čistenia je založený na inováciách a spokojnosti zákazníkov, čo je základom pre spoločnosť v jej celistvosti.

Spoločnosť sa zameriava na neustále zvyšovanie úrovne svojej technológie, spoľahlivosti a výkonnosti svojich produktov, aby mohla svojim klientom ponúknuť cennú ponuku. Od kompaktných vysokotlakových čistiacich strojov až po profesionálne produkty pre priemyselné využitie. COMET ponúka ten správny model pre každú potrebu. Kompletný sortiment špeciálneho príslušenstva zaručuje aj správne riešenie pre mimoriadne situácie.

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pemat comet