Vysokotlakové čistiace stroje

Comet, Lavorwash a Lcr Honda spolu na Majstrovstvách sveta MotoGp

 

Spoločnosť Comet s potešením oznamuje podpísanie sponzorskej zmluvy, ktorá zaväzuje spoločnosti Comet Spa a Lavorwash Spa na Majstrovstvách sveta MotoGP k tímu LCR Honda na sezónu 2019, 2020 a 2021 ako „Hlavní sponzori“. Obe spoločnosti sa na majstrovstvách sveta budú striedať na 19 pretekoch Grand Prix na strane tímu LCR Honda, ktorý prezentuje britský pretekár Cal Crutchlowom.

Tím LCR (Lucio Cecchinello Racing) bol založený v roku 1996, keď sa Lucio Cecchinello rozhodol založiť vlastný tím. Vďaka viac ako 500 pretekom v rôznych kategóriách vychoval tím LCR niektorých z najtalentovanejších jazdcov na medzinárodnej scéne, ako sú Nobby Ueda, Alex De Angelis, Mattia Pasini, Randy De Puniet, Roberto Locatelli, Carlos Checa. , Casey Stoner, Stefan Bradl, Jack Miller a mnoho ďalších.

Celkovo 81 pódií a 24 víťazstiev svedčia o vysokej kvalite práce, ktorú vykonali všetci členovia tímu počas viac ako 20 rokov súťaže. Po deviatich sezónach v kategórii 125 ccm a piatich v kategórii 250 ccm sa LCR od roku 2006 zapája do poprednej triedy MotoGP s oficiálnou podporou Honda Racing Corporation.

Spoločné sponzorstvo Comet / Lavor bolo naplánované na základe starostlivej obchodnej stratégie s cieľom propagovať obe značky na celom svete a súčasne posilniť identitu skupiny na hlavných referenčných trhoch.