XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture
Zatvoriť

Insect Star 30 – Odstránenie hmyzu z karosérie vozidiel

3.2347.95 s DPH

Ultra silný prípravok pre odstránenie hmyzu z karosérie vozidiel

Insect Star 30 je špeciálne vyvinutý moderný ultra silný prípravok pre odstraňovanie komárov, mušiek, alebo iného hmyzu z karosérie vozidiel, auto-skiel a svetlometov. Účinne a efektívne odstráni akýkoľvek druh hmyzu, aj za predpokladu, že bol na karosérii vozidla dlhší čas. Účinkuje okamžite pričom zanecháva povrch laku lesklý, jasný a čistý.

Termín doručenia tovaru od 2 do 5 pracovných dní.
Zatvoriť

FIMAP Genie B – Batériový stroj na umývanie podlahy

Stroj na umývanie podlahy FIMAP Genie B (batériový) sa zaraďuje k špičkovým strojom určeným na bezprašné čistenie podláh. Pri práci so strojom sa ošetrovaná podlaha dôkladne vyčistí a odmastí za mokra a následne stroj vodu vysaje takže podlaha je dokonale čistá a suchá. Vhodné do showroomov, predajní a skladov s maximálnou rozlohou 1000 m2. CENA NA VYŽIADANIE
Zatvoriť

Vysávač PROFI 10.0

155.00 s DPH
Tento vysávač je výnimočný svojou vertikálnou konštrukciou. Je novinkou v segmente vysávačov pre domáce použitie a zároveň spĺňa všetky parametre profesionálneho vysávača.  Korpus je vyrobený z veľmi odolných plastov najvyššej kvality. 6 stupňová filtrácia + možnosť použitia filtra HEPA jej kvalifikuje ako vhodný vysávač pre alergikov.  
Zatvoriť

Car Star 40 – Aktívna pena pre osobné autá

6.98132.00 s DPH
Car Star 40 je prémiová vysoko účinná aktívna pena značky CarBax špeciálne vyvinutá na dôkladné a efektívne bezdotykové umývanie osobných vozidiel. Má vynikajúce zmäkčovacie schopnosti a zároveň schopnosť naviazania sa aj na tie najodolnejšie nečistoty čím dosahuje dokonalé čistiace výsledky. Vďaka unikátnemu zloženiu obsahuje naviac leštidlo, ktoré dodáva po umytí karosérii vozidla lesk. Termín doručenia tovaru od 2 do 5 pracovných dní.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

shirt-tab Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman
Zatvoriť

Tepovač PROFI 50.1

465.00 s DPH
Extraktor na profesionálne čistenie s extra výkonným čerpadlom.  
Zatvoriť

Wheel Star 20 (kyslý) – Vysoko účinný kyslý prostriedok na čistenie hliníkových diskov áut

4.1232.88 s DPH
Wheel Star 20 je vysoko účinný čistiaci prostriedok na báze kyseliny. Veľmi jednoducho vyčistí mastné, olejové, alebo železité usadeniny, ktoré sú produkované brzdovými doštičkami a to bez nutnosti použitia špongie. Vďaka jeho unikátnym vlastnostiam nepôsobí korozívne, je šetrný k povrchu a nezanecháva za sebou žiadne mastné stopy. Termín doručenia tovaru od 2 do 5 pracovných dní.
Zatvoriť

Vonné pisoárové sitko BAVLNA

2.40 s DPH
Pisoárové sitko s vonným účinkom 30 dní. Vôňa bavlny. Termín doručenia tovaru od 2 do 5 pracovných dní.
Zatvoriť

Wax Star 30 – Vosk pre rýchle vysušenie a dodanie lesku karosérii

10.3349.98 s DPH

Samo-sušiaci vosk pre rýchle vysušenie a dodanie lesku karosérii

Wax Star 30 je moderný vysoko účinný samo-sušiaci konzervačný vosk s nízkou viskozitou a vodu odpudivým efektom. Jeho špeciálne zloženie chráni lak vozidiel a zanecháva dokonale hladký a lesklý povrch karosérie. Po správnej aplikácii vytvára dlhodobý ochranný film a obnovuje pôvodný lesk karosérie pričom nezanecháva mastné stopy na oknách a spätných zrkadlách. Jeho vlastnosti ho činia vhodným pre všetky typy osobných a nákladných vozidiel.

Termín doručenia tovaru od 2 do 5 pracovných dní.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

shirt-tab Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches
Zatvoriť

IPC CT 45 BT 50 s pohonom

IPC Gansow CT 45 je jedinečný stroj vo svojej kategórii. S inovatívnym dizajnom, ktorý zaručuje maximálnu produktivitu v rámci najkompaktnejšej možnej veľkosti. CENA NA VYŽIADANIE
Zatvoriť

Car Star 50 – Prémiová aktívna pena pre nákladné vozidlá, kamióny a autobusy

7.7473.01 s DPH
Car Star 50 je aktívna pena určená na profesionálne bezdotykové umývanie veľmi znečistených vozidiel. Efektívne umyje odolné znečistenia z nákladných vozidiel, kamiónových plachiet, cisterien, motorov alebo diskov. Má vynikajúce zmäkčovacie schopnosti a zároveň schopnosť naviazania sa aj na tie najodolnejšie nečistoty čím dosahuje perfektné čistiace výsledky. Pôsobí okamžite bez nutnosti použitia špongie, alebo kefy. Termín doručenia tovaru od 2 do 5 pracovných dní.
Zatvoriť

Floor Star 30 – Pre čistenie veľmi špinavých podláh

7.6330.54 s DPH
Floor Star 30 je profesionálny odmasťovací čistiaci prostriedok určený pre podlahové umývacie stroje na základné a údržbové čistenie veľmi špinavých podláh. Je veľmi účinný pri odstraňovaní šmúh od vysokozdvižných vozíkov, ale aj pri odstraňovaní akejkoľvek mastnoty bez toho, aby zanechal akékoľvek stopy na povrchu podlahy. Jeho špeciálne zloženie kombinuje schopnosť okamžitého pôsobenia a čistiacej sily pri akomkoľvek druhu znečistenia, čím dosahuje perfektné čistiace výsledky. Termín doručenia tovaru od 2 do 5 pracovných dní.
Zatvoriť

Wax Star 50 – Vysoko účinný vosk so silným konzervačným účinkom

9.92108.48 s DPH

Prémiový vysoko účinný vosk so silným konzervačným účinkom

Wax Star 50 je prémiový, vodu odpudivý, konzervačný vosk s nízkou viskozitou špeciálne vyvinutý na ochranu laku vozidiel. Zanecháva dokonale hladký a lesklý povrch karosérie s perleťovým efektom. Po správnej aplikácii vytvára dlhodobý ochranný film a obnovuje pôvodný lesk karosérie pričom nezanecháva mastné stopy na oknách a spätných zrkadlách. Jeho vlastnosti ho činia vhodným pre všetky typy osobných a nákladných vozidiel.

Termín doručenia tovaru od 2 do 5 pracovných dní.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS WITH ICONS

Furniture
 • Furniture
 • Lighting
 • Accessories
 • Clocks
 • Cooking
Zatvoriť

KA Excel 5000

820.00 s DPH
Vysokotlakový čistiaci stroj COMET KA 5000 Excel  patrí k špičkovým profesionálnym strojom určeným na vysokotlakové umývanie studenou vodou v najťažších prevádzkových podmienkach.
Zatvoriť

IPC CT 45 B 50 bez pohonu

IPC Gansow CT 45 B 50 je výkonný stroj na čistenie stredne veľkých miestností, ktorý efektívne zvláda úlohu a čistí povrch. CENA NA VYŽIADANIE
Zatvoriť

K 807 S 15/210

1,380.00 s DPH
Vysokotlakový čistiaci stroj COMET K - Steel patrí k špičkovým profesionálnym strojom určeným na vysokotlakové umývanie studenou vodou v najťažších prevádzkových podmienkach.
Zatvoriť

K 250 10/150 Extra

920.00 s DPH
Vysokotlakový čistiaci stroj s možnosťou práce stroja vo vertikálnej alebo vodorovnej polohe.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories
Zatvoriť

K Xtreme 15/500

Vysokotlakový čistiaci stroj COMET K - Xtreme 15/500 patrí k špičkovým profesionálnym strojom určeným na vysokotlakové umývanie studenou vodou v najťažších prevádzkových podmienkach.
CENA NA VYŽIADANIE
Zatvoriť

FDX Xtreme 15/500

COMET FDX 15/500 Xtreme  - Studenovodný benzínový VT čistiaci stroj Vysokotlakový čistiaci stroj COMET K - Xtreme 15/500 patrí k špičkovým profesionálnym strojom určeným na vysokotlakové umývanie studenou vodou v najťažších prevádzkových podmienkach.
CENA NA VYŽIADANIE
Zatvoriť

OASI

Objavte nový rozmer odpočinku pod šírim nebom v chladnom aj teplom období. Užívajte si celoročnú zábavu na vašej záhrade a vychutnajte si relax spolu so svojimi blízkymi po celý rok. Oasi je úplne nový produkt, ktorý vytvára príjemnú klímu podľa vašich predstáv . CENA NA VYŽIADANIE    
Zatvoriť

SOLE

Žite slobodne a užívajte si svoju záhradu a terasu i v chladnom období. Úžasný záhradný nábytok prostredníctvom tepelného telesa ohreje okolitú teplotu. Odkladací stôl, ktorý je súčasťou, prispeje k nerušenému komfortu. V zimných mesiacoch, kedy slnko zapadá veľmi skoro, vytvorí integrovaný LED systém magické prostredie. Kvalitný syntetický ratan, ktorého tvary sú navrhnuté v elegantnom dizajne, zaručí neobyčajnú atmosféru v domácom i komerčnom prostredí. So Sole máte teplo vždy na dosah ruky. CENA NA VYŽIADANIE
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture